BODY AND MIND EXPERIENCE-english version coming soon

ACTIVITIES TO RELAX YOUR MIND AND BODY

Nejlepší způsob, jak načerpat novou životní energii a zároveň odhalit utajenou krásu ostrovů Ibiza a Mallorca, máte před sebou. Nabízíme Vám zážitky, které zcela promění Váš život. Zveme Vás strávit s námi v nádherné přírodě dny plné zdravého pohybu, který dodá Vašemu tělu svěžest a sílu, zklidní a pročistí Vaši mysl, naplní Vás radostí. A především Vám pomůže opět získat životní rovnováhu, která je základem šťastného života. Přečtěte si naše aktuality a podívejte se, Jak vypadá den s námi.

YOGA

Jóga a meditace v přírodě. Odpojte se od stresu a rychlého životního stylu. Spojte se znovu sami se sebou.

BAREFOOT WALKING

Nalaďte se na energii Země a splyňte s přírodou. Dodejte vaší chůzi další rozměr a naplňte se pocity štěstí a svobody.

HIKING

Pročistěte si hlavu a zklidněte svoji mysl ve vyšších nadmořských hladinách. Poznejte sami sebe i realitu z jiného úhlu.

NORDIC WALKING

Přidejte vaší chůzi dynamiku. Naučte se nové, stále oblíbenější sportovní technice a vneste do svého života energii.

MALLORCA 5.5.-12.5.2018

OUR STORY

Ibiza a Mallorca, dva nádherné ostrovy Baleárského souostroví, jsou známé většinou jako rušná místa vhodná pro turisty, kteří si v létě přijíždějí užívat moře, slunce, jídla, pití a nočního života. Kdo je však zvídavý a rád objevuje nové věci, zjistí, že ostrovy jsou plné nádherných míst, která jsou nabitá magickou energií, míst utajených poživačným turistům, míst naplněných takovým tichem a klidem, které v okamžiku prostoupí každého, kdo se na nich ocitne. A právě taková místa Vám chceme ukázat.
Chcete žít svůj život s lehkostí, bezstarostně se smát a dívat se na svět rozzářenýma očima? My víme, jak na to!
  • I nás na ostrov před mnoha lety přivedl turistický ruch. Od první chvíle jsme se však napojily na ostrovní atmosféru, která je klidná, ale zároveň plná života, okouzlil nás pomalý, ale radostný způsob života ostrovanů, učarovala nám nádherná příroda a čistý a silný mořský vzduch. Pocity štěstí, které jsme cítily, když jsme stanuly na skalním ostrohu nad mořem blyštícím se ve slunci nebo na opuštěné pláži při západu slunce, jsou nepopsatelné. A pak barvy! Modrá a zelená ve všech odstínech. Zářivé, jiskřivé barvy, které nám vždy zářily v očích ještě dlouhé poté, kdy jsme se vrátily do zimy. Barvy, které se nám staly osudnými. Přitahovaly nás tak dlouho, až nás přitáhly docela.
  • ROZHODLY JSME SE V NÁDHERNÉ OSTROVNÍ PŘIRODĚ UPLATNIT TO, CO UMÍME NEJLÉPE. DÍKY NAŠIM DLOUHOLETÝM ZKUŠENOSTEM DOKÁŽEME JEDINEČNĚ PROPOJIT SPORTOVNÍ A RELAXAČNÍ AKTIVITY S PŘÍRODOU V JEDEN HARMONICKÝ CELEK, KTERÝ DODÁ VAŠEMU ŽIVOTU NOVÝ ROZMĚR. S RADOSTÍ SE S VÁMI PODĚLÍME O NAŠE NADŠENÍ, O NAŠE ZÁŽITKY A ZKUŠENOSTI. ALE POZOR! ENERGIE OSTROVŮ JE SILNĚ NÁVYKOVÁ!

ABOUT US

Baleárské ostrovy se staly naším druhým domovem. Přitáhly si nás před dvaceti lety svým středomořským klimatem a nádhernou přírodou. Milujeme pohyb a milujeme přírodu a ze všeho nejvíce milujeme pohyb v přírodě. Proto jsme se vydaly cestou zdravého pohybu v přírodě. Obě se spoustu let věnujeme pohybu – tanec, aerobic, kalanetika, pilates, jóga, nodric wallking, horská turistika. Baví nás neustále sledovat novinky, nové trendy, techniky a metody. Učíme se, abychom Vám mohly předat to nejlepší. Naše nadšení pro pohyb a přírodu rády sdílíme a s radostí se o něj i o naše zážitky podělíme i s Vámi. Přidejte se k nám a provedeme Vás kouzelnými, čistou energií nabitými a většině turistů utajenými místy v horách i na pobřeží, na kterých si plnými doušky vychutnáte cvičení jógy, procházky bosou chůzí, nordic walking nebo horskou turistiku. Naší tělocvičnou je příroda, naší hudbou je šumění moře a šelest větru v korunách stromů. Modrozelená barva Středozemí je naší životní inspirací.
Uploaded image

DITA

Dita se věnuje horské turistice, bosé chůzi, nordic walking a cvičení SM systém pro zdravá záda.
Uploaded image

JANA

Jana se věnuje józe, bosé chůzi, nordic walking a cvičení SM systém pro zdravá záda.

FIND US ON FACEBOOK

NEWS

looking forward to hearing from you

Chtěli byste se nás na něco zeptat, máte nějaké přání? Chcete nás jen pozdravit nebo se s námi podělit o Vaše zážitky? Napište nám zprávu a my Vám s radostí napíšeme zpět.